Komunální politik ODS se pustil do Nečase: Podrazil Sobotku a takhle to dopadlo

14.01.2013 17:20

Největší vládní strana ODS utrpěla v prezidentských volbách další porážku. A mnoha členům se to nelíbí. Jedním z nich je místostarosta Prahy 10 Bohumil Zoufalík, který se se svými pocity svěřil ParlamentnímListům.cz.

Komunální politik ODS se pustil do Nečase: Podrazil Sobotku a takhle to dopadlo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pojďte se s námi podívat do zákulisí před prezidentskou superdebatou

„Nevím, jaké pocity vyvolaly prezidentské volby u mých spolustraníků, ale u mě vneslo sledování do poslední minuty napínavého souboje našeho kandidáta o poslední místo velkou dávku neklidu,“ uvedl Zoufalík.

Za takto tristní výsledek (Přemysl Sobotka nezískal ani 3 procenta hlasů) může podle místostarosty jednoznačně vedení strany. „Tato další dehonestující porážka je výsledkem totálního nezájmu a nepodpory našeho kandidáta vedením ODS. Náš kandidát s nálepkou stranického kandidáta zůstal zcela sám. A tento handicap nemohl osamoceně dohnat. Vnímám to jako podraz předsedy Nečase na Přemysla Sobotku,“ konstatuje Zoufalík.

Nejsou to pro ODS zdaleka první prohrané volby – a špičky by si to měly uvědomit. „Je to další selhání našeho vedení, které ve svém důsledku oslabuje celou ODS. V pravicové Praze atakoval kandidát ODS tři procenta, což je neuvěřitelný výsledek,“ řekl redakci ParlamentníchListů.cz Zoufalík.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…