Ležím na nočním stolku Klause a paní Livie, pochlubil se Petr Hájek

16.11.2012 9:14 | Zprávy

ROZHOVOR Vicekancléř prezidenta republiky Petr Hájek se pochlubil, že jeho nová kniha Smrt v sametu je již vyprodaná a dotiskují se další tisíce výtisků. Potěšily ho také věcné reakce čtenářů a debata nad knihou. Prozradil též, že Václav Klaus i jeho paní Livie mají jeho knihu na svém nočním stolku.

Ležím na nočním stolku Klause a paní Livie, pochlubil se Petr Hájek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek v pivovaru U tří růží představil svou knihu Smrt v sametu

Jaké máte doposud reakce na svou novou knihu Smrt v sametu?

Reakcí je spousta, ale jedno je zcela šokující: Od chvíle, kdy kniha vyšla, jsem přestal dostávat  ty sprosté a oplzlé maily, které se objevily vzápětí po tom, co na mě zaútočila hlavní média.

To ale bylo ještě předtím, než Smrt v sametu vyšla...

No vždyť! Mnozí novináři se jako obvykle rozlítili dopředu, nebo podle toho, co se o knize dozvěděli z doslechu, respektive z jiných médií. A stejně tak na mě vzápětí spustili palbu mnozí jimi ovládaní čtenáři novin, kteří pochopitelně knihu rovněž ani nezahlédli – protože ještě nebyla na trhu. Pak se objevila v MfD velká recenze Viliama Bucherta „Hledáme Antikrista. Zn. Všichni“, která připouští, že na mých závěrech přece jen něco může být. Jako by mávl kouzelným proutkem, útoky z ostatních médií ustaly. A umlkli i ti nejdivočejší internetoví anonymní sprosťáci.

Knihu Petra Hájka lze objednat ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…