Na obranu bychom chtěli Peake, ale budeme ještě jednat, říká Navrátilová

04.12.2012 22:35

Podle poslankyně LIDEM Dagmar Navrátilové by strana chtěla, aby se do čela ministerstva obrany poslala její předsedkyně Karolína Peake. Nic ale není definitivní, vše ještě prý bude záležet na dalších jednáních. Řekla to v Událostech, komentářích na ČT.

Na obranu bychom chtěli Peake, ale budeme ještě jednat, říká Navrátilová
Foto: Tino Kratochvíl
Popisek: Dagmar Navrátilová

„Další slučování jsou na tématu právě teď,“ dodala Dagmar Navrátilová. Byla by nerada, kdyby se ze sloučení dopravy a průmyslu a obchodu stal nějaký „pilotní projekt“. „Je to ale na jednání s koaličními partnery,“ uvedla.

Na sloučení ministerstev nemá vyhraněný názor. „Já nejsem ekonom, nedokážu si to pořádně spočítat,“ odvětila nejistě na otázku, zdali sloučení přinese velké úspory. „Ale myslím, že za určitých okolností to úspory přinese,“ dodala vzápětí. Podle ní musí vláda přinést určitou oběť ve formě vlastních úspor, aby ukázala, že to myslí vážně.

Vystřídání resortů dopravy a obrany mezi koaličními partnery ale moc neschvaluje. „Příliš se mi nelíbí, že ve dvou třetinách volebního období ty resorty střídáme,“ prohlásila Navrátilová. 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…