Smutný poslanec-primář: VV dostanou do korýtka pomeje, zachrochtají a volby nebudou

09.04.2012 7:29

Názorové rozdíly mezi ČSSD a TOP 09 jsou tak značné, že nalezení shody v čemkoliv se téměř rovná zázraku. Ten se kupodivu stal zrovna na Velikonoce: Nejprve ministr financí Miroslav Kalousek zmínil možnost budoucí koalice s ČSSD, nyní naopak poslanec soc.dem. Jiří Koskuba dává za pravdu Kalouskovi.

Smutný poslanec-primář: VV dostanou do korýtka pomeje, zachrochtají a volby nebudou
Foto: Hans Štembera
Popisek: MUDr. Jiří Koskuba, primář Interního oddělení Nemocnice Na Bulovce
reklama

Kalousek má podle zákonodárce, který působí rovněž jako primář interny nemocnice na Bulovce, pravdu v pojmenování Věcí veřejných. Něco tak odporného jako nejmenší koaliční strana se prý skutečně od roku 1989 v české politice neobjevilo.

Koskuba zastává názor, že o předčasných volbách se pouze hovoří, ale ve skutečnosti nebudou. Podle jeho názoru jsou v koalici i pseudopolitici, kteří nikdy nepřekonají svůj stín. "Hlavně stín svého upatlaného korýtka, kam jim protřelí dinosauři, jak jim sami říkali, tu a tam hodí nějaké ty pomeje. Zachrochtají, zamlaskají a jede se dál. V té jimi vytvořené smradlavé kejdě. Výjimečně souhlasím s panem Kalouskem: něco tak odporného jsem i já od Vítězného listopadu neviděl," řekl poslanec ParlamentnímListům.cz s narážkou na vyjádření Kalouska o VV.

Zda nejnovější vládní krize bude zažehnána a na předčasné volby nedojde, se ukáže v úterý na schůzce zástupců stran rozklížené koalice.

Chudáci obelhaní voliči...

Do vzniku nového vládního kabinetu je proto podle Koskuby velmi daleko. "Lidi si toho marasmu užijí ještě dost a dost. A jak za to tvrdě zaplatí, jim naznačil bez obalu hradní pán. Pochybuji, že tohle je to, co chtěli," uvedl dále poslanec. "Ne chybička. Chyba jako hora se tam části pomatených obelhaných voličů vloudila. A za to se platí,“ zdůraznil rozohněný Koskuba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: bob

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…