Svatební fotka, co zaujme. Sociální sítě se baví vztahem Pospíšila s Kalouskem

02.02.2014 15:57

Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, který opustil ODS, naznačil, že zvažuje spolupráci s TOP 09. Objevila se dokonce spekulace o tom, že by populární politik mohl za TOP 09 kandidovat do Evropského parlamentu. Místopředseda strany Miroslav Kalousek k tomu poznamenal, že to není úplně špatný nápad, a na internetu začaly obratem kolovat vtipy na toto téma.

Svatební fotka, co zaujme. Sociální sítě se baví vztahem Pospíšila s Kalouskem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pospíšil
reklama

„V květnu 2014 proběhnou v evropské osmadvacítce již osmé přímé volby do Evropského parlamentu. TOP 09 má ostře našlápnuto...“ dočteme se pod obrázkem kolujícím po internetu, kde je dnes nezařazený poslanec Pospíšil oblečen jako nevěsta a Miroslav Kalousek ho v roli ženicha vede za ruku do EU. Za oběma muži jako svědek stojí někdejší ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09).

   Zdroj: Facebook

Oficiální jednání o spolupráci Jiřího Pospíšila s TOP 09 ještě neproběhla, ale spolupráce s klubem TOP 09 a Starostů bude prý Pospíšilovi umožněna, pokud o ni požádá. Co se týče spolupráce v čase voleb do Evropského parlamentu v květnu tohoto roku, tak ani tu Kalousek nevylučuje, byť s jistou nadsázkou, jak zdůraznil pro server ParlamentníListy.cz.

Připomeňme, že Pospíšil oznámil svůj odchod z ODS teprve před několika dny, strana ho obratem vyzvala, aby se vzdal poslaneckého mandátu a on to odmítá učinit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…