Tihle lidé z ČSSD by měli vládnout Středočeskému kraji

09.07.2012 19:53

VÍME PRVNÍ ParlamentníListy.cz se dostaly k informaci, kdo bude na předních příčkách kandidátky ČSSD ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje.

Tihle lidé z ČSSD by měli vládnout Středočeskému kraji
Foto: Archiv JŘ
Popisek: Senátor ČSSD Josef Řihák
reklama

Josef Řihák porazil nynější hejtmanku poměrem 7:5 a takový poměr by měl stačit, aby bylo na prvních 11 míst kandidátky zvoleno deset následujících jmen, která by měla získat dostatečnou podporu.

První jedenáctka

Z prvního místa bude kandidovat již zmíněný Josef Řihák, dvojkou by měl být nymburský starosta, náměstek hejtmana a nový předseda středočeské ČSSD Miloš Petera, trojkou první náměstek primátora Kladna a šéf kladenské ČSSD Zdeněk Syblík, čtyřkou členka středočeského zastupitelstva a zastupitelka Štěchovic, kde byla starostkou, Miloslava Vlková, pětkou náměstek hejtmana, stínový ministr školství a senátor Marcel Chládek, šestkou radní Středočeského kraje Milan Němec, sedmičkou současná hejtmanka Zuzana Moravčíková, osmičkou člen rady města Hořovice Jiří Peřina, osmičkou člen zastupitelstva Mladé Boleslavi Karel Hořčička, desítkou starosta za ČSSD v Cerhenicích u Kolína Marek Semerád a jedenáctkou ředitel příbramské nemocnice Stanislav Holobrada.

Umístění na kandidátce kromě šance dostat se do krajského zastupitelstva signalizuje i to, s kým se případně počítá do rady kraje či do vedení krajských komisí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Lukáš Petřík
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…