Trápení popotahovaného svědka z kauzy Parkanová nekončí

02.08.2012 9:53 | Zprávy

Patálie pilota Karla Daňhela kvůli údajnému zneužití nezletilé dívky ještě neskončily. Ačkoliv dívka své obvinění stáhla, policisté stále případ neuzavřeli a proto Daňhelovi stále hrozí, že bude potrestán. Jeho právnička si chce stěžovat.

Trápení popotahovaného svědka z kauzy Parkanová nekončí
Foto: hns
Popisek: Letadlo CASA

„Přestože čtrnáctiletá dívka odvolala své obvinění, že ji Karel Daňhel pohlavně zneužil, státní zástupkyně nevyhověla mé stížnosti a trestní stíhání Daňhela nezastavila,“ uvedla Daňhelova právnička Lucie Hrdá. Celá situace jí příjde značně absurdní, navíc vzhledem k tomu, že vyjádření přišlo od jiné státní zástupkyně, než všechna předchozí. „I na to si chci stěžovat,“ slibuje advokátka.                                                              

Podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana se však nejedná o šikanu, ale o standardní postup. „Je zkrátka nutné provést některé procesní kroky, kterými se trestní stíhání uzavře. Pro nás je tohle případ jako kterýkoli jiný,“ ujišťuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Dobrý den.

Mám jeden jediný dotaz, proč nechcete referendum? Bojíte se ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…