Vladimír Dlouhý: Myslel jsem si, že Peake je chytrá ženská

11.12.2012 9:43 | Zprávy
autor: jav

Vladimíra Dlouhého sice z prezidentské volby Ministerstvo vnitra vyřadilo, ale ve velkém prezidentském interview MF DNES přesto dostal prostor. Mluvil o tom, že se zná s Karlem Janečkem, i o tom, jak se mu zpočátku líbila Karolína Peake. A také vzpomínal, jak s jeho kandidaturou ostře nesouhlasil Václav Klaus.

Vladimír Dlouhý: Myslel jsem si, že Peake je chytrá ženská
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý

Jako prezident by prý vládě podepsal daňový balíček i důchodovou reformu. „U daňového balíčku bych to nezabíjel, podepsal bych to, ale zároveň vystoupil s prohlášením, že se tato vláda zpronevěřuje svému vlastnímu programu, když zvyšuje daně,“ popisuje Dlouhý. „Penzijní reformu bych podepsal, protože kvůli demografickému vývoji se bude muset počet lidí ve druhém pilíři zvyšovat,“ chápe.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…