Vzkaz ODS, TOP 09 i ČSSD: Jste prostitutky

24.05.2013 8:26 | Zprávy

Mluvčí studentů protestujících proti koalici v Jihočeském kraji Šimon Heller přirovnává situaci na pražské radnici k prostituci. Ve svém příspěvku na blogu Aktuálně.cz s titulkem "Pražské prostitutky aneb Každý s každým" píše o tom, že strany svým chováním ukázaly, že o Pražany jim vůbec nejde

Vzkaz ODS, TOP 09 i ČSSD: Jste prostitutky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda, primátor hlavního města Prahy

Když se Heller podívá na situaci v pražském zastupitelstvu, je prý prostituce to první, co ho napadne. "Nejprve spolu obcovala ODS a ČSSD, poté ODS a TOP 09 a nakonec to vypadá na sňatek TOP 09 s ČSSD. Zkrátka každý s každým," píše.

"Dobře si vzpomínám na výrok dnes již bývalého primátora Prahy Bohuslava Svobody, který v Otázkách Václava Moravce hned po volbách tvrdil, že by se Zdeňkem Tůmou z TOP 09 šel i krást koně. V tu dobu již musel tušit, že to sklopí právě se sociálními demokraty. Na celé kauze si tenkrát udělal mediálně pěkné jméno Jiří Dienstbier mladší, který by pravděpodobně raději šel s komunisty," píše Heller.

Kromě toho připomíná slova jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly (ČSSD), který po krajských volbách tvrdil, že koalice na jihu Čech není s TOP 09 reálná kvůli tomu, že TOP 09 je vládní stranou a prosazuje asociální reformy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: adr

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

koalice

Jít do voleb s komunisty jste odmítl. Co ale jít s nimi případně do vlády? A šli byste do vlády s SPD a ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…