Zcenzurovali mi v České televizi, že EU je RVHP, zlobí se Jakl

13.10.2012 13:25 | Zprávy

Na půdě České televize se v pátek večer odehrál ostrý střet nad otázkou udělení Nobelovy ceny míru Evropské unii. Stanuli proti sobě ekonom Tomáš Sedláček a tajemník prezidenta Ladislav Jakl.

Zcenzurovali mi v České televizi, že EU je RVHP, zlobí se Jakl
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Tajemník prezidenta Ladislav Jakl a ekonom Tomáš Sedláček v pořadu ČT Události, komentáře

Zajímavé bylo, že známý euroskeptik Ladislav Jakl byl v záběrech pořízených tele-mostem ČT v tričku s vlajkou Evropské unie.

Nedávno měl totiž mít Jakl předvolební debatu s občany v rámci své prezidentské kampaně. V sále Moravské galerie, kde se setkání konalo, visela vlajka EU, a tak se známý euroskeptik Jakl otočil a chtěl jet zpět do Prahy. Úsilím pořadatelů se ale podařilo vlajku strhnout a beseda tak mohla proběhnout.

ParlamentníListy.cz se proto Jakl dotázaly, proč nosí tričko EU. Zda se z něho stal fanoušek Evropské unie. Všechno bylo ale jinak.

EU je nové RVHP

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Jan Lipavský byl položen dotaz

Jak je možné, že někdo může zaútočit na infrastrukturu státu?

Jak to, že není lépe zabezpečena? Vy tvrdíte, že jste systém zdědil, ale to přeci není odpověď. Mohl jste ho změnit, posílit tak něco. A jak vůbec víte, že za útokem je Čína? A víte, čeho všeho se vlastně zmocnila? A ještě jedna věc, je pravda, že používáte Tik Tok, o kterém se ví, že je pod čínskou...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…