Zemanovo evangelium předáme všem občanům, ujišťuje šéf SPOZ

23. 3. 2013 21:39

Novým předsedou Strany práv občanů – zemanovci byl zvolen Zdeněk Štengl. Podle jeho slov se strana musí pořádně připravit na parlamentní volby, ve kterých by prý byl spokojen s jakýmkoliv výsledkem nad 5 procent.

Zemanovo evangelium předáme všem občanům, ujišťuje šéf SPOZ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Do čela SPOZ byl zvolen Zdeněk Štengl. Tady mu blahopřeje Miloš Zeman
reklama

„S každým výsledkem nad 5 %. Nebudu říkat megalomanské prognózy, to přísluší prognostikům. Vše, co bude nad 5 %, bude dobře,“ řekl Zdeněk Štengl v rozhovoru pro EuroZprávy.cz.

Na sjezdu SPOZ vystoupil i prezident Miloš Zeman. Přitom několik dní před tím na sjezdu ČSSD hovořil o tom, že sociálním demokratům přeje vítězství ve volbách. „Pokud budeme dodržovat principy a vize Miloše Zemana a nebudeme vymýšlet ‚nesmysly‘, tak se Miloš Zeman s SPOZ určitě nerozejde,“ je si však jist Štengl.

„My jsme mu vytvořili zázemí a dílem jsme mu pomohli v prezidentské kampani především v petiční akci za přímou volbu prezidenta. Čili Miloš Zeman nemá proč se s námi rozcházet ve zlém a my už vůbec ne, protože - jak jsem dříve řekl - byl zvolen papež a papež káže evangelium Ježíše Krista,“ dodává s tím, že by bylo zrůdné opouštět Zemanovy vize.

„Ony vize jsou smysluplné, jak pro mladé lidi, tak pro seniory. My říkáme: bezplatné školství, podpora zaměstnanosti formou investic a pobídek zaměstnavatelům. Zemanovo evangelium budeme předávat všem občanům,“ ujišťuje Štengl.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…