Podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa se dá očekávat, že vládní koalice neschválí program schůze, svolané k projednání kauzy CASA, protože odmítá o věcech už jen diskutovat. „Pak se nesmíme divit, že opozice musí svolávat schůze, kde se program neschvaluje,“ vysvětlil, proč komunisté podpořili svolání mimořádné schůze, jednající o nedůvěře vládě. „Svoboda v této zemi je natolik omezena, že už musíme volit mimořádné prostředky,“ dodal.
„Vládě podle některých průzkumů důvěřuje už méně než deset procent občanů,“ hřímal Filip. Její neschopnost sebereflexe je prý tak obrovská, že si vůbec neuvědomují, že už jim lidé nevěří. „Vládní poslanci by měli pomoct vládě ze šlamastiky tím, že budou hlasovat pro nedůvěru vládě,“ vyzval předseda KSČM.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav