Odborář Dušek: Dráhy jsou plné homosexuálů. Bojím se tam ohnout

06.03.2010 14:10 | Zprávy
autor: jac

Kontroverzní odborář se v rozhovoru s redaktorem Lidových novin nevybíravě opřel do vedení Českých drah. Na otázku, co si myslí o šéfovi podniku Petru Žaludovi mimo jiné prohlásil, že tento manažer ovládá dráhy spolu s dalšími homosexuály.

Odborář Dušek: Dráhy jsou plné homosexuálů. Bojím se tam ohnout

"Homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka. A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy," řekl Jaromír Dušek pro Lidové noviny. Gustav Slamečka je ministr dopravy ve Fischerově úřednickém kabinetu, Josef Novák vede úřad vlády.

Bojím se ohnout pro tužku

Dušek v urážkách pokračoval slovy o tom, že se na půdě Českých drah se "bojí ohnout pro tužku na chodbě". "Já tam chci založit spolek čtyřprocentní menšiny heterosexuálů, abychom měli rovné příležitosti," uzavřel kontroverzní odborář.

K tématu: Reakce Jiřího Paroubka

Proti výrokům se již ohradil předseda Gayiniciativy Jiří Hromada. "Ať přinese důkazy, že pan Slamečka a další jsou ve svých úřadech neschopní. Ale jestli chce infikovat veřejnost tím, že homosexuálové mají nějaké komploty lidí, kteří se dostávají na svá místa jen díky sexuální orientaci, tak vytváří homofobní prostředí, o kterém si myslím, že už se nám v České republice dávno podařilo odstranit," řekl pro iDNES.cz.

Kalousek štve lidi proti odborům

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Členství v Klubu pevného zdraví

19:34 VZP: Členství v Klubu pevného zdraví

Jaké výhody nabízí Klub pevného zdraví? Jsem jako pojištěnec VZP automaticky jeho členem?