Na zdejší zahrádce sedí dva důchodci, Jirout a Hamáček, u pravidelného, odpoledního piva. O politice se nejdříve dvakrát bavit nechtějí a tváří se znechuceně, ale po chvíli si začnou stěžovat na to, co jim vadí.
Více reportáží ZDE
Důchodci u piva: Politikům sebrat majetek
„Politikům sebrat majetek, jde to od pěti k nule. Kde vzali všechny ty majetky, domy a auta? Vždyť to není možný. A ještě mají šoféry a diety. Kdo ví, co s náma bude, když to všechno rozkradou,“ obává se budoucnosti sedmasedmdesátiletý Jirout. Bojí se také toho, že už to nikdo nikdy nedá dohromady.
Myslí si to i Hamáček: „Teď Pospíšila vyhodili a nastrčili jiného ministra, asi se jim nehodil do krámu. Stejně to nemá význam a dobrej člověk se tam nedostane,“ tvrdí a dodává, že jeho důvěru už nemá nikdo z celé vlády.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Zuzana Koulová