Duha chtěla obdarovat kmotra ODS Dlouhého, ten jí ale dal košem...

15.07.2012 10:56 | Zprávy
autor: bob

Hnutí Duha připravilo protestní akci v Hluboké nad Vltavou proti záměrům a vlivu známého kmotra Pavla Dlouhého, které pomocí svých spojenců prosazuje na Šumavě. Informuje o tom deník Blesk.

Duha chtěla obdarovat kmotra ODS Dlouhého, ten jí ale dal košem...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní zásah na Šumavě

Ekologové vyzbrojení transparenty zaujali při demonstraci strategické pozice u před restaurací Hubert. Právě zde se kmotr schází na tajemných schůzkách se svými lobbisty.

„Dlouhý dokázal vnutit premiérovi ministra průmyslu Kubu, kterého Nečas předtím odmítal. Pod ním ministerstvo dává prostor firmám, které chtějí na Šumavě těžit dřevo a vytvořit areály turistického průmyslu,“ cituje bulvární deník exministra životního prostředí Martina Bursíka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Změna zákona

Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co přehlédli ti, kteří se bijí za Pavla proti Macinkovi

4:46 Co přehlédli ti, kteří se bijí za Pavla proti Macinkovi

Konverzace Petra Macinky s Petrem Kolářem, kterou prezident Petr Pavel dramaticky zveřejnil, působí …