„Bolístky“ potravinářského sektoru

19.10.2015 7:15 | Zprávy

Jak ukazují zkušenosti analytiků úvěrové pojišťovny Euler Hermes z jejího portfolia pojištěných firem, je potravinářský sektor jako celek jedním z dlouhodobě nejstabilnějších, a to i přes svou členitost a řadu dlouhodobě působících externích vlivů, říká Marcela Schweinerová, vedoucí analytického oddělení EH.

„Bolístky“ potravinářského sektoru
Foto: Euler Herme
Popisek: Úvěrová pojišťovna Euler Hermes, logo.

Hospodářské výsledky zemědělských, potravinářských i obchodních firem za rok 2014 z globálního pohledu neukazují žádné výrazně negativní výkyvy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

22:08 BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

V letošní motorkářské sezóně eviduje Česká republika historicky nejvyšší počet nově registrovaných m…