Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na úplnou noční uzavírku dálnice D1 v úseku Humpolec – Jihlava

07.04.2018 10:21 | Zprávy

Úplná uzavírka dálnice D1 proběhne v km 90 až 112 v noci ze soboty 7. 4. na neděli 8. 4. Důvodem uzavírky je demolice dvou šířkově nevyhovujících nadjezdů v km 92 a 104.

 Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na úplnou noční uzavírku dálnice D1 v úseku Humpolec – Jihlava
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Objízdná trasa povede obousměrně přes Havlíčkův Brod po silnicích I/34 a I/38. Pro úplnou uzavírku byla vybrána noc ze soboty na neděli z důvodu velmi nízkých dopravních intenzit.

Vedení dopravy:

Přípravné práce:
7. 4. 13:00 – 19:00 (doprava bude vedena v režimech 2+1 a 1+1)

Úplná uzavírka dálnice v km 90 až 112 proběhne v termínu sobota 7. 4. 19:00 – neděle 8. 4. 09:00. Objízdná trasa bude obousměrně vedena po silnicích I/34 a I/38 přes Humpolec a Havlíčkův Brod

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Elitní zásahové týmy trénovaly na motorkách

10:17 Policie ČR: Elitní zásahové týmy trénovaly na motorkách

Protiteroristické jednotky se sešly v rámci projektu ATLAS.