23. týden na Energetické burze ČMKB

13.06.2022 9:20 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 23. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 3,7 tisíce MWh elektřiny pro konečné odběratele v hodnotě 26,72 milionu korun.

23. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny s dodávkou v roce 2023 v nízkém napětí uzavíraly s kurzem 7100 CZK/MWh, ve vysokém napětí s kurzem 7200 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK: Desátý ročník T-PROFI vyhrál tým z Libereckého kraje

11:27 HK: Desátý ročník T-PROFI vyhrál tým z Libereckého kraje

Vítězem jubilejního 10. ročníku soutěže T-PROFI – Talenty pro firmy se stal tým z Libereckého kraje.