ACEMA se stala generálním partnerem florbalistů Sparty Praha

24.06.2015 18:19 | Zprávy
autor: PV

ACEMA Sparta Praha. Tak zní nový název tradičního klubu, který se dlouhodobě pohybuje na špici českého florbalu. Společnost ACEMA Credit, nejvýznamnější poskytovatel zajištěných úvěrů na českém trhu, se stala generálním partnerem florbalového klubu Sparta Praha. Lídr nebankovního trhu se rozhodl podporovat sport a mládež, protože právě v této oblasti je v poslední době nouze o silné partnery.

ACEMA se stala generálním partnerem florbalistů Sparty Praha
Foto: Acema
Popisek: Acema

„Florbal jsme si vybrali kvůli tomu, že ho považujeme za jeden z nejrychlejších a nejprogresivnějších světových sportů. A Spartu, protože má obrovský potenciál, skvělé fanoušky a tradiční vůli bojovat vždy až do konce. To všechno dokonale odpovídá naší filosofii – hrajeme rychle a férově a nikdy se nevzdáváme. Chceme dlouhodobě podporovat tento mladý ambiciózní tým a věříme, že mu tak pomůžeme dosáhnout velkých úspěchů,“ říká Petr Šíma, marketingový ředitel společnosti ACEMA.

„V jednání s potencionálním novým partnerem jsme byli od počátku roku 2015, od té doby docházelo k velmi konstruktivním jednáním o možné spolupráci. Společnost ACEMA Credit se tak nakonec stala generálním partnerem klubu, věříme tak, že se pod novou značkou budeme společně radovat z dalšího růstu klubu i ze sportovních úspěchů na florbalovém poli,“ uvedl generální manažer klubu ACEMA Sparta Praha Mgr. Václav Culka ml.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Vozy taxi budou muset od srpna 2027 splňovat emisní normu EURO 6d

7:23 MHMP: Vozy taxi budou muset od srpna 2027 splňovat emisní normu EURO 6d

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo zpřísnění technických a emisních požadavků na vozidla taxisluž…