AMSP ČR: Program „Proč je dobré něco nemít“ je šancí pro menší firmy a podnikatele

04.06.2013 14:22 | Zprávy

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společností Ness Technologies připravila pod názvem „Proč je dobré něco nemít“ program, který nejen jejím členům nabízí zdarma zajímavou možnost. Seriál sedmi on-line kurzů jim velmi srozumitelnou, populární formou od 4. června na webu www.amsp.cz představí možnosti cloudu a především jak využít jeho výhod pro malé a střední podnikání.

AMSP ČR: Program „Proč je dobré něco nemít“ je šancí pro menší firmy a podnikatele
Foto: AMSP ČR
Popisek: AMSP ČR

„V březnu jsme zveřejnili výsledky rozsáhlého průzkumu, ze kterého vyplynulo, že malé a střední firmy chtějí snižovat náklady na IT, ale nemají dost informací o konkrétních možnostech, jak toho dosáhnout,“ říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP ČR. „Cílem cyklu seminářů, které jsme připravili ve spolupráci se společností Ness, je představit nejen našim členům moderní technologie z pohledu konkrétních aplikací, které mohou využít pro své podnikání,“ dodává Eva Svobodová.

Seriál sedmi lekcí bude postupně velmi přehledně a na konkrétních příkladech ukazovat nejenom cloud a některé užitečné aplikace, ale také postupy, jak je nejlépe zavést do života. Určen je především společnostem, které nedisponují vlastními IT specialisty a je tak pro ně komplikovanější zvolit vhodné řešení pro jejich podnikání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

AMSP ČR

autor: AMSP ČR

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Byla otevřena vltavská cyklostezka pod skálou Zámky v pražských Bohnicích

20:16 AOPK ČR: Byla otevřena vltavská cyklostezka pod skálou Zámky v pražských Bohnicích

Tentokrát již natrvalo. Sanaci skalního masivu se podařilo dokončit dříve.