„Příprava a zlepšení doplňování personálu vzdušných sil je aktuální téma a patří mezi mé priority. V současné době připravujeme ve spolupráci s Univerzitou obrany nový studijní program pro pilotní specializaci,“ řekl účastníkům generál Hromek. Zástupci obranného průmyslu, vědeckých institucí, ale i jednotlivých vojenských útvarů při prezentaci představili spektrum odborných příspěvků.
V oblasti zavádění nových technologií se mimo jiné objevilo téma plánování a managementu taktických datových linek. S touto problematikou posluchače seznámila náčelnice národní skupiny řízení a kontroly datových linek (DLMC – Data Link Management Cell) kapitánka Naďa Jelínková.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



