ČEPRO obnovuje výdej pohonných hmot v Loukově

29.11.2018 17:30

Pouhé dva měsíce po požáru v areálu skladu pohonných hmot společnosti ČEPRO v Loukově, firma spustí výdej automobilového benzínu a nafty. Jedná se o plnohodnotnou službu zákazníkům včetně aditivace. Aktuálně finišuje výstavba těchto prvních plnících míst, na kterých se spustí výdej pohonných hmot 3. prosince 2018.

ČEPRO obnovuje výdej pohonných hmot v Loukově
Foto: red
Popisek: Čepro

Původní výdejní lávky, pro plnění automobilových cisteren, zničil 10. září 2018 požár a zákazníci museli dočasně jezdit pro pohonné hmoty do jiných skladů Čepra v okolí. „Od nešťastné události probíhaly v místě demoliční práce a rychlá výstavba plnících míst. Aktuálním krokem obnovuje společnost ČEPRO výdej automobilového benzinu a nafty pro dvě autocisterny najednou. Tímto krokem se sklad Loukov, v rekordním čase zapojuje do plnohodnotné činnosti v rámci systému ČEPRO.“ říká k současnému stavu Jan Duspěva, předseda představenstva ČEPRO, a.s..

Pro standardní výdej v Loukově chce firma vybudovat zcela nové výdejní lávky, které budou odrážet nejmodernější trendy v oboru. „Projektujeme zhotovení šesti výdejních stop, propustnost lávek skladu Loukov se zvýší o vice než 70 procent. Zahájení provozu na nových výdejních lávkách předpokládáme ke konci roku 2019,“ upřesňuje František Todt, člen představenstva ČEPRO, a.s..

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Cesta syrských migrantů skončila v lese u Petrovic

22:11 Celní správa: Cesta syrských migrantů skončila v lese u Petrovic

V pondělí krátce po 23. hodině dojela dvoučlenná hlídka výkonového zpoplatnění ústeckých celníků na …