ČEZ rozsvítí vánoční stromy po celé zemi

26.11.2018 15:13

Slavnostní rozsvícení adventních vánočních stromů patří v českých i moravských městech k nejoblíbenějším společenským setkáním. Stovky stromečků na náměstích se letos rozzáří díky podpoře Skupiny ČEZ.

ČEZ rozsvítí vánoční stromy po celé zemi
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Obce z nejbližšího okolí elektráren ČEZ letos mohou zahájení adventu pro své občany pojmout velkoryseji. Stovky z nich totiž Skupina ČEZ podpořila v organizaci slavnostního rozsvícení vánočního stromku.

„Nejrůznější akce podporující společenský život v obcích, kde podnikáme, pomáháme uvést k životu v rámci naší strategie udržitelného rozvoje po celý rok. Adventní setkání u vánočního stromku, kde si sousedé mohou užít slavnostní atmosféru, pobavit se, popřát si hezké svátky, do této koncepce přirozeně zapadá. Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme nejen pokračovat ve snaze být dobrým sousedem, ale zároveň poděkovat všem zákazníkům, kteří nám zachovávají přízeň,“ uvedla ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková.

Detailní informace o tom, kde proběhnou rozsvícení stromků, jsou na webové stránce ZDE.

Vánoční viedomapping – největší svítící stromky v ČR

Na nevšední adventní podívanou se mohou těšit lidé i na méně obvyklých místech, a to u našich elektráren. Zahlédnout nazdobený a nasvícený vánoční strom bude možné v blízkosti jaderných elektráren Temelín a Dukovany a uhelných elektráren Mělník, Ledvice a Prunéřov. Prostřednictvím videomappingu budou totiž na chladicích věžích k vidění 1. a 2. prosince od 17 hodin odpoledne do 6 hodin ráno suverénně největší vánoční stromky – kolem 100 metrů na výšku.

Půjde tak o největší videomapping, který byl v české krajině dosud promítán. V červnu 2018 jsme si videomapping vyzkoušeli v Temelíně, kdy se po jihočeské krajině z chladicích věží rozhlížely oči výtvarníka a zakladatele kapely Tata Bojs Milana Caise.

Soutěž pro zákazníky

Pro stávající zákazníky ČEZ z řad domácností odstartuje 1. prosince 2018 na facebookovém profilu Skupina ČEZ vánoční soutěž o rok energie zdarma. O vítězích rozhodnou nejoriginálnější fotky u vánočního stromu na veřejném prostranství s kreativně ztvárněným nápisem #VánočníEnergieodČEZ.

Více informací o soutěži na Facebooku (ZDE) nebo na webové stránce ZDE. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

CzechInvest: Zámek Mirošovice získal dotaci na kompletní rekonstrukci

22:45 CzechInvest: Zámek Mirošovice získal dotaci na kompletní rekonstrukci

Dotace, kterou pomáhal zprostředkovat CzechInvest, pokryje více než tři čtvrtiny výdajů.