CHKO Šumava řeší nepovolený vjezd kolony luxusních vozů BMW

04.10.2013 8:53 | Zprávy

Jen málo uvěřitelný případ lidské drzosti řeší pracovníci ochrany přírody ze Správy Chráněné krajinné oblasti Šumava. V těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Černé a Čertovo jezero, kam je samozřejmě vjezd zakázán, se prohnala kolona luxusních vozů BMW. Případ vyšetřuje Policie ČR.

CHKO Šumava řeší nepovolený vjezd kolony luxusních vozů BMW
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dřevěné klády na Šumavě

Neuvěřitelné hulvátství, drzost a arogance k základním pravidlům ochrany přírody i principům slušného chování - tak hodnotí Jiří Mánek, ředitel Správy NP a CHKO Šumava šokující informaci, kterou Správě šumavského parku předal Václav Vetýška z Plzně.

Ten jako dlouholetý milovník a znalec Šumavy minulou sobotu (28.9. 2013) absolvoval se svými přáteli výstup na horu Ostrý z německé strany. Z vrcholu Ostrého pak přešli na naši českou stranu.

Na cestě od Černého jezera čekal celou skupinu šok, ze kterého se dlouho nemohla vzpamatovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum v Čáslavi zve na noční jízdu na traktorech

7:23 Národní zemědělské muzeum v Čáslavi zve na noční jízdu na traktorech

Muzejní noc v NZM nabídne v sobotu 20. září od 18 do 22 hodin jedinečnou atmosféru a noční dobrodruž…