ČMKBK: 43. týden na Energetické burze

01.11.2021 9:55 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 43. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 119 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 354 milionů korun.

ČMKBK: 43. týden na Energetické burze
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektřiny s dodávkou v roce 2022 v nízkém napětí uzavíraly s kurzem 3700 CZK/MWh, ve vysokém napětí s kurzem 4014 CZK/MWh. Dvouleté kontrakty elektřiny s dodávkou v roce 2022–2023 končily obchodování na ceně 3681 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Edukativní program oživí výlov Rožmberka

10:34 Jihočeský kraj: Edukativní program oživí výlov Rožmberka

Tradiční výlov největšího českého rybníka Rožmberk se letos uskuteční ve dnech 17.–19. října 2025. V…