ČNB: Změna na postu ředitele sekce dohledu nad finančním trhem

13.01.2017 8:06

Ředitel sekce dohledu nad finančním trhem David Rozumek se rozhodl ke dni 12. ledna 2017 ukončit své působení v České národní bance. Dočasným řízením bankovní rada pověřila náměstkyni ředitele této sekce Zuzanu Silberovou.

ČNB: Změna na postu ředitele sekce dohledu nad finančním trhem
Foto: Česká národní banka
Popisek: Česká národní banka, logo.

Viceguvernér ČNB Vladimír Tomšík vyjádřil Davidu Rozumkovi poděkování za více než desetiletou spolupráci při formování a implementaci nové dlouhodobé koncepce dohledu nad finančním trhem v České republice a současně vyzdvihl jeho osobní přínos pro úspěšné fungování dohledu nad finančním trhem v době finanční krize.

Rovněž Davida Rozumka ocenil za výbornou reprezentaci České národní banky v Evropském orgánu pro bankovnictví (EBA) a v Evropském orgánu pro pojišťovnictví a zaměstnanecké penzijní pojištění (EIOPA).

V návaznosti na tuto skutečnost pověřila bankovní rada na svém jednání dne 12. ledna 2017 dočasným řízením sekce dohledu nad finančním trhem Zuzanu Silberovou, náměstkyni ředitele sekce dohledu nad finančním trhem, a to s účinností od 13. ledna 2017.

Marek Zeman
ředitel odboru komunikace ČNB

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad vlády z technických důvodů zkrátí sobotní den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci, otevřen bude i Hrzánský palác

22:16 Úřad vlády z technických důvodů zkrátí sobotní den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci, otevřen bude i Hrzánský palác

V sobotu 27. a neděli 28. října 2018 budou pro veřejnost mimořádně zpřístupněny Hrzánský a Lichtenšt…