CPI Group dominovala hotelové kategorii soutěže Best of Realty

09.11.2012 12:00 | Zprávy

Čtrnáctý ročník prestižní domácí developerské soutěže Best of Realty vyvrcholil 7. listopadu galavečerem v kongresovém sále České národní banky, na němž byly vyhlášeny nejlepší projekty uplynulého roku. Realitní skupina CPI Group získala v kategorii Hotely hned dvě nejvyšší ocenění.

CPI Group dominovala hotelové kategorii soutěže Best of Realty
Foto: CPI
Popisek: CPI Byty

První místo v kategorii Hotely obsadil projekt rekonstrukce Clarion Congress Hotelu České Budějovice „…za výborně a prakticky provedenou rekonstrukci, velmi dobře řešené kongresové prostory a za zachování image hotelu Gomel jako místa setkávání obyvatel Českých Budějovic“. Rekonstrukce osmnáctipatrového objektu byla dokončena po čtrnácti měsících na jařetohoto roku. Autorem nové podoby čtyřhvězdičkového hotelu je ing. arch. Jaromír Kročák z Ateliéru Kročák Architekt, jehož záměr doprovodil ing. Lukáš Fictum z MS Architekti o návrhy interiérů. Generálním dodavatelem stavby byla společnost PSJ, a.s. Provozovatelem hotelu je společnost CPI Hotels. Projekt získal už v září tohoto roku ocenění Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR v rámci soutěže Stavba roku. Úspěch hotelu po stránce stavební doplňují také ekonomická čísla a vysoká obsazenost, která jsou rovněž součástí hodnocených kritérií.

Také druhé nejvyšší ocenění získal projekt CPI Group. Multifunkční komplex CPI City Center Ústí nad Labem, respektive podle pravidel do hotelové kategorie začleněný Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, jenž je součástí komplexu, byl „… oceněn za kapacitně vyvážený a velmi prakticky řešený hotelový provoz propojený s multifunkčním komplexem CPI City Center Ústí nad Labem.“ Kromě čtyřhvězdičkového hotelu s kongresovým centrem zahrnuje komplex také „áčkové“ kanceláře a obchodní jednotky
a dokončen byl již na jaře 2011.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR posiluje opatření i dohled na silnicích

7:33 Policie ČR posiluje opatření i dohled na silnicích

Velikonoční svátky nebudou jen o cestování za blízkými, ale také o zvýšených bezpečnostních opatření…