Celní správa: Prodejci, pozor na doprodej zahřívaného tabáku s daňovou sazbou "Z"!

28.07.2021 16:49 | Zprávy

Dnem 31. července končí šestiměsíční období pro doprodej zahřívaných tabákových výrobků s daňovou sazbou označenou písmenem „Z“.

Celní správa: Prodejci, pozor na doprodej zahřívaného tabáku s daňovou sazbou "Z"!
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Na základě přechodných ustanovení tzv. daňového balíčku se v letošním roce a následujících dvou letech obdobný mechanismus doprodeje cigaret uplatní i u zahřívaných tabákových výrobků. Lhůta pro doprodej však činí nikoliv tři (jako je tomu u cigaret), ale šest měsíců po skončení účinnosti předchozí sazby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Kůrovcový kalamitní štáb opět řešil situaci v lesích

20:14 Ústecký kraj: Kůrovcový kalamitní štáb opět řešil situaci v lesích

Krajský úřad Ústeckého kraje hostil osmé jednání Kůrovcového kalamitního štábu. Hlavním bodem setkán…