Červenec byl pro hasiče ve znamení likvidace následků bouřek

06.08.2016 19:04 | Zprávy

31. červenec 2016 měli hasiči opět plné ruce práce s likvidací následků silných bouřek. Celkem během celého dne vyjížděli k 507 technickým pomocem (dlouhodobý denní průměr je 154 pomocí).

Červenec byl pro hasiče ve znamení likvidace následků bouřek
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Nejvíc v Moravskoslezkém kraji (95), dále Zlínském kraji (82), kraji Jihomoravském (78), Olomouckém (64) a na Vysočině (56). Naopak ve Středočeském kraji, kde bouřky řádily v předcházejících dnech, byl tentokrát klid.

Hasiči odstraňovali popadané stromy a větve, pomocí čerpadel odčerpávali vodu ze sklepů a níže položených prostor, kde voda dosahovala v místech až do 1 metru. Naplaveniny z polí také ucpávaly kanalizační vpusti a kanalizace nezvládala tak velký příval vody.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: Výrobce dětské výživy dostal pokutu přes 2 miliony korun

7:27 ÚOHS: Výrobce dětské výživy dostal pokutu přes 2 miliony korun

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil pokutu 2,28 milionů korun společnosti HERO CZECH …