Materiál je publikován na stránkách centrální banky ZDE.
Vývoj platební bilance
Listopad 2015
Aktivum běžného účtu platební bilance dosáhlo v listopadu 12,4 mld. Kč, vlivem aktiva bilance zboží a služeb. V listopadu byly vyplaceny dividendy ve výši 6,1 mld. Kč. Bilance zboží a služeb byla aktivní v objemu 29 mld. Kč. V prvotních a druhotných důchodech je zahrnuto pasivní saldo převodů z ČR do rozpočtu EU ve výši 3,8 mld. Kč. Na kapitálovém účtu jsou zahrnuty příjmy z rozpočtu EU v objemu 4,9 mld. Kč. Aktivní saldo běžného účtu v ročním úhrnu se v posledních měsících zvyšuje.
Běžný účet
(v mld. Kč)
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Krvavé ruce
Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?
Další články z rubriky
10:17 APSS znovu k nelegálním poskytovatelům sociálních služeb
Cílem musí být to, aby nelegální poskytovatelé sociálních služeb, kteří ohrožují zdraví a život seni…


