Česká pošta: Klienti si mohou na přepážkách jednorázově změnit platby služby SIPO

15.10.2021 20:29 | Tisková zpráva

Česká pošta je sdružovatelem a zprostředkovatelem pravidelných plateb domácností směrem k poskytovatelům služeb prostřednictvím služby SIPO. Může se jednat o platby např. rozhlasu, televizi nebo poskytovatelům energií.

Česká pošta:  Klienti si mohou na přepážkách jednorázově změnit platby služby SIPO
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Služba SIPO nabízí hotovostním plátcům možnost úhrady jen vybraných plateb. Ty, které zákazník nechce uhradit, lze za poplatek pět korun vyjmout z „Dokladu SIPO Hotovost“ na jakékoliv poště. V případě bezhotovostního plátce SIPO není možné jednotlivé platby vyjmout a o vyjmutí je nutné požádat poskytovatele služby, tedy např. poskytovatele energií.

Rádi bychom upozornili naše zákazníky, že v případě kompletního zrušení služby SIPO dojde k přerušení kontinuity plateb, které jsou na doklad SIPO navázány, tedy např. zmíněné rozhlasové a televizní poplatky, jejichž platba je stanovena Zákonem o rozhlasových a televizních poplatcích.

Ohledně případných změn poskytovatele energie je potřeba se obrátit na konkrétního poskytovatele těchto energií.

Česká pošta je pouze zprostředkovatelem plateb a za případné dopady uhrazení nebo neuhrazení plateb nenese zodpovědnost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

22:30 SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

Státní veterinární správa (SVS) ve spolupráci s ministerstvem zemědělství s ohledem na šíření africk…