Česká šperkařská společnost DIC bude hlavním partnerem a tvůrcem korunek pro Miss Universe

11.06.2014 13:56

Dne 8. června 2014, v průběhu příprav letošní soutěže Miss USA, jež se konala v Baton Rouge ve státě Luisiana, se americký podnikatel Donald Trump a prezident Diamonds International Corporation (dále jen „DIC“) Luboš Říha dohodli na rozsáhlé spolupráci. Česká firma DIC se pro příštích 10 let stane nejen hlavním partnerem celosvětově působící firmy Miss Universe Organization, ale také tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss US Teen.

Česká šperkařská společnost DIC bude hlavním partnerem a tvůrcem korunek pro Miss Universe
Foto: D.I.C.
Popisek: Diamonds International Corporation

“Donald Trump je charismatický člověk. Přečetl jsem všechny jeho knihy a přál jsem si jej alespoň jednou potkat. Myslel jsem i na spolupráci s ním, a touto dohodou jsem si splnil svůj sen, ” řekl prezident DIC Luboš Říha.


Donald Trump a Luboš Říha, prezident DIC

DIC je teprve druhou firmou v 62 leté historii Miss Universe, se kterou byla podepsána smlouva na 10 let. Spojení značky DIC s jedním z nejznámějších brandů na světě je obrovský úspěch. Týden před konáním světového finále jsou webové stránky Miss Universe Organization nejnavštěvovanějšími stránkami na světě, otevře je asi 80 milionů lidí denně. Přímý přenos z vyhlášení nové Miss Universe sledují více než 2 miliardy obyvatel naší planety. Jméno tvůrce korunky se objeví v nejprestižnějších life-stylových a módních časopisech. Česká firma DIC se tak stává partnerem Miss Universe Organization pro celý svět.


Miss USA 2014 Nia Sanchez a L. Říha


Miss Universe  2013 Gabriela Isler z Venezuely a L. Říha

Miss Universe Organization má své partnerské firmy ve více než devadesáti zemích celého světa, zejména pak v zemích, jako je Čína, Thajsko, Vietnam a Indonésie. Nesmírně populární je ale soutěž také v zemích Latinské Ameriky a přitahuje pozornost milionů lidí.

Showroom DIC v Praze se nachází na adrese Široká 15, Praha 1 - Josefov.

DIC (Diamonds International Corporation) je česká luxusní šperkařská společnost zabývající se prodejem investičních diamantů v Evropě a Asii. Vyniká vlastní výrobou a prodejem originálních diamantových šperků (i na zakázku), diamantových hodinek (např. limitovaná kolekce Radka Štěpánka a Tomáše Berdycha) a novinkou je vlastní řada parfémů a fashion kolekce.

DIC je členem a akcionářem najstarší diamantové burzy v Antverpách a vlastní showroomy v 8 zemích – v Praze, Bratislavě, Sofii, Moskvě, Budapešti, Varšavě a Saigonu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Pražští hasiči se školili v kácení nebezpečných stromů

22:17 Lesy Praha: Pražští hasiči se školili v kácení nebezpečných stromů

Jak správně postupovat při havarijních těžbách i rizikovém kácení se poslední lednový den učili hasi…