Česká spořitelna: Transakce přes přímé bankovnictví dosáhly za tři čtvrtletí 976 mld. Kč

10. 11. 2013 10:25

Přímé bankovnictví České spořitelny už využívá téměř 1,56 milionu klientů.

Česká spořitelna: Transakce přes přímé bankovnictví dosáhly za tři čtvrtletí 976 mld. Kč
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Během tří čtvrtletí letošního roku přes něj klienti provedli 56 milionů transakcí v celkovém objemu přibližně 976 mld. Kč. Na konci října 2013 připravila Česká spořitelna pro klienty několik novinek, např. automatické zobrazení produktů v přímém bankovnictví, aktivaci platební karty v internetovém bankovnictví a další.

„Klienti v posledních letech stále častěji volají po moderních technologiích a ovládání účtu přes internet či telefon se už stalo běžnou praxí. Proto neustále vylepšujeme naše aplikace, aby jejich ovládání bylo co nejpohodlnější. Nově jsme na přání našich klientů zavedli funkci automatického zobrazení produktů v přímém bankovnictví. Pokud si tedy klient sjedná produkt u Finanční skupiny České spořitelny, automaticky mu ho zobrazíme v jeho internetovém bankovnictví, aniž by pro to musel cokoliv dalšího udělat,“ uvedl David Lorenc, ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

Česká spořitelna klientům automaticky přiřadí všechny sjednané produkty podporované službou SERVIS 24 (tzn. osobní účty, platební karty, úvěry a hypotéky, pojištění, penzijní připojištění a penzijní spoření, spořicí účty, stavební spoření, vkladové účty, majetkové účty a investiční produkty). Pokud klient některý produkt nechce vidět, může si ho ručně odřadit. Automatické zobrazení produktů je samozřejmě zdarma a týká se pouze klientů z řad fyzických osob (ne podnikatelů ani firem), kteří využívají službu SERVIS 24.

Klienti si také nově ve svém internetovém bankovnictví mohou aktivovat platební kartu, kterou obdrží poštou. Jakmile je karta připravena k aktivaci, klient je automaticky upozorněn. Aktivace je možná pro všechny typy platebních karet - debetní, kreditní, soukromé i služební.

Podnikatelé si nově v internetovém bankovnictví SERVIS 24 mohou on-line sjednat kontokorent nebo termínovaný úvěr do výše 500 000 Kč, a to zcela bez nutnosti návštěvy pobočky. Žádosti o úvěry nad 500 000 Kč mohou podat také v prostředí internetového bankovnictví s tím, že dokončení procesu a podpis smlouvy následně proběhne v pobočce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Vojáci v Bagramu změřili své síly ve střeleckých dovednostech

22:33 Armáda ČR: Vojáci v Bagramu změřili své síly ve střeleckých dovednostech

Na základně Bagram se uskutečnila střelecká soutěž pod názvem TF LION. Celkem 122 vojáků z Polska, U…