České dráhy zvou na podzimní Floru Olomouc se slevou VLAK+

03.10.2018 14:41

Ve čtvrtek 4. října startuje na olomouckém výstavišti podzimní etapa celostátní výstavy Flora Olomouc. České dráhy nabízejí cestujícím, kteří na tradiční přehlídku ovoce a zeleniny vyrazí vlakem, zvýhodněnou zpáteční jízdenku VLAK+ Flora se slevou 50 procent.

České dráhy zvou na podzimní Floru Olomouc se slevou VLAK+
Foto: red
Popisek: ČD - logo
reklama

Hlavní expozice letošní podzimní etapy Flory Olomouc má název „Tržiště první republiky“, a odkazuje tak ke stému výročí založení republiky a tradici trhů na náměstích a návsích. Přehlídka produktů nejlepších tuzemských pěstitelů bude k vidění v pavilonu A olomouckého výstaviště.

Zaplněny budou také další pavilony výstaviště i venkovní prostory ve Smetanových sadech. Součástí podzimní výstavy bude i v letošním roce prezentace Českého zahrádkářského svazu, oblíbený festival gastronomie a nápojů Olima, Podzimní zahradnické trhy, projekt Rozkvetlé památky, Grand Prix ovocných destilátů Flora košt a letos nově také soutěž Flora Džem.

V rámci doprovodného programu proběhnou workshopy, přednášky, odborné semináře, koncerty i soutěže.

Návštěvníci, kteří přijedou na podzimní Floru Olomouc vlakem Českých drah, mohou využít výhodnou jízdenku VLAK+ Flora, se kterou ušetří 50 % z ceny zpátečního jízdného. Aby jízdenka VLAK+ Flora platila i pro cestu zpět, je nutné nechat ji na výstavišti označit razítkem u stánku Českých drah ve foyer pavilonu A.

První den, kdy je možné nastoupit cestu do Olomouce s jízdenkou VLAK+ Flora je čtvrtek 4. října 2018, posledním dnem je pak neděle 7. října 2018.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní památkový ústav: Obnova theatronu ve Valči umožní jeho důkladný průzkum

8:24 Národní památkový ústav: Obnova theatronu ve Valči umožní jeho důkladný průzkum

Poodhalit mnohá tajemství theatronu v zámeckém parku ve Valči by mohla série průzkumů, které zde zah…