Český rozhlas Radiožurnál odvysílá rozhovor se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou

29.10.2018 7:34

V pondělním pořadu Host Lucie Výborné na stanici Český rozhlas Radiožurnál promluví prezident Slovenské republiky Andrej Kiska.

Český rozhlas Radiožurnál odvysílá rozhovor se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

S moderátorkou Lucií Výbornou bude diskutovat například o životních změnách, které mu přinesl post prezidenta Slovenské republiky, nebo o uchování reálného přehledu o světě a zachování vyznávaných hodnot.

Lucie Výborná přivítá ve svém pořadu v pondělí 29. října na stanici Český rozhlas Radiožurnál v 9:06 prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisku. Od posledního rozhovoru moderátorky se slovenskou hlavou státu na stanici Český rozhlas Radiožurnál uplynuly více jak čtyři roky. Tehdy byl Andrej Kiska v roli spoluzakladatele nadace Dobrý Anjel a prezidentským kandidátem. V rámci pondělního rozhovoru tak nebudou chybět otázky, jak se současnému prezidentovi Slovenské republiky změnil život po nástupu do funkce nebo jak si lze uchovat reálný přehled o světě a nevzdat se určitých záměrů a vyznávaných hodnot.

Andrej Kiska coby prezident Slovenské republiky poskytl stanici Český rozhlas Radiožurnál rozhovor naposled před dvěma lety. Tehdy se v pořadu 20 minut Radiožurnálu vyjadřoval k předsednictví Slovenska v Radě Evropské unie.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ číslo týdne: 952,4 milionů Kč

7:29 ČEZ číslo týdne: 952,4 milionů Kč

952,4 milionů Kč investovala v 2021 Skupina ČEZ do projektů výzkumu, vývoje a inovací.