Český rozhlas: Taťjana Medvecká a Josef Somr ovládli anketu Neviditelný herec

20. 10. 2018 15:27

Neviditelný herec, anketa Českého rozhlasu a Týdeníku Rozhlas, zná vítěze. V letošním 22. ročníku se mezi herečkami na prvních třech místech umístily Taťjana Medvecká, Blanka Bohdanová a Barbora Hrzánová. Mezi herci si stupně vítězů rozdělili Josef Somr, Norbert Lichý a Oldřich Kaiser. Cenu čtenářů Týdeníku Rozhlas za nejlepší rozhlasovou hru za sezonu 2017/2018 získala Návštěva staré dámy.

Český rozhlas: Taťjana Medvecká a Josef Somr ovládli anketu Neviditelný herec
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

V sobotu, 20. října, byli v přímém přenosu rozhlasového Toboganu na stanici Český rozhlas Dvojka vyhlášeni vítězové letošního 22. ročníku ankety Neviditelný herec aneb Nejpopulárnější výkon na vlnách Českého rozhlasu. Za role v rozhlasových hrách, četby na pokračování nebo účinkování v dalších pořadech, které veřejnoprávní rozhlas odvysílal v sezoně 2017/2018, bylo nominováno celkem 35 herců a hereček. Téměř tři tisíce hlasů posluchačů a čtenářů Týdeníku Rozhlas vynesly ze třinácti nominovaných hereček na první tři místa Taťjanu Medveckou, Blanku Bohdanovou a Barboru Hrzánovou. V mužské části ankety si stupně vítězů z dvaadvaceti nominovaných herců rozdělili Josef Somr, Norbert Lichý a Oldřich Kaiser.

Vítězka ženské kategorie Taťjana Medvecká získala první místo v anketě již pošesté, čímž se stala nejúspěšnější herečkou v historii Neviditelného herce a Josef Somr obhájil první místo v kategorii herců potřetí. Cenu čtenářů Týdeníku Rozhlas za nejlepší rozhlasovou hru pro sezonu 2017/2018 získala Návštěva staré dámy. Hlasování v anketě o nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu Neviditelný herec probíhalo od 30. června do 25. září prostřednictvím speciálních stránek Neviditelný herec (ZDE) a časopisu Týdeník Rozhlas. Hlasovat bylo možné ve třech kategoriích: herec, herečka a Cena čtenářů Týdeníku Rozhlas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravskoslezský kraj: Školní statek Opava má nové skleníky i učebny

15:39 Moravskoslezský kraj: Školní statek Opava má nové skleníky i učebny

Před třemi lety začala rozsáhlá rekonstrukce Školního statku Opava, která je rozdělena do několika e…