Statistika uvádí počty jednotek v registru ekonomických subjektů podle územního členění a vybraných právních forem, počty jednotek v registru ekonomických subjektů podle převažující činnosti a vybraných právních forem a strukturu národního hospodářství podle převažující činnosti a zařazení do institucionálních sektorů.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Řada lidí nežije důstojný život, obává se o svou budoucnost a nemá důvěru ve stát
To máte úplnou pravdu, v tom, co tvrdíte, ale co s tím hodláte dělat? Nebo i lépe, proč jste s tím něco neudělali, když jste byli docela dlouho ve vládě? Nebo myslíte, že to před 4 roky byla situace dobrá, že se nám žilo dobře a lidé se nebáli o sovu budoucnost a věřili státu?
Další články z rubriky

16:08 ČSÚ: Ceny zemědělských výrobců meziročně výrazně vzrostly
Meziměsíčně ceny zemědělských výrobců vzrostly o 3,2?% a meziročně byly vyšší o?15,7?%.