Citi v České republice se stala novým oficiálním partnerem českých paralympioniků pro rok 2020

23.12.2019 16:32 | Zprávy

Partnerství naplňuje poslání Citi podporovat diverzitu a inkluzi ve společnosti a inspirovat ostatní neobyčejnými příběhy českých paralympioniků. Po navázání spolupráce mezi Citi a Mezinárodním paralympijským výborem (IPC) v mnoha zemích celého světa se i v České republice stala Citi novým partnerem Českého paralympijského výboru a Českého paralympijského týmu.

Citi v České republice se stala novým oficiálním partnerem českých paralympioniků pro rok 2020
Foto: Citi
Popisek: Citi - logo

Toto partnerství vzniká jako součást celosvětového úsilí Citi zvýšit povědomí o paralympijském hnutí, podpořit paralympijské sportovce a propagovat pozitivní změny ve společenském vnímání zdravotního omezení.

„V Citi podporujeme myšlenku diverzity, která každému přináší nové úhly pohledu a pomáhá nám se navzájem lépe pochopit. Jedním z příkladů je právě změna ve vnímání osob se zdravotním omezením. A to nás přivádí k Českému paralympijskému výboru a jeho cílům. Chceme se zasadit o inkluzivnější společnost, pro kterou budou úspěchy talentovaných českých paralympioniků inspirací, a ukázat tak, že šanci uspět má každý bez ohledu na to, zda žije s nějakým druhem omezení či nikoli. Jsme nesmírně hrdí, že můžeme podpořit české paralympioniky,“ uvedl Michal Nebeský, generální ředitel Citi pro Českou republiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

22:03 Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

Ministr obrany Jaromír Zůna dnes podepsal se starostou města Vyškova Karlem Jurkou Memorandum o vzáj…