CzechInvest: Firmy, které do Česka přivedl CzechInvest, přispívají k energetické nezávislosti

24.01.2023 10:06 | Tisková zpráva

Dvě japonské firmy, které do České republiky před lety přilákal CzechInvest nyní výrazně zvyšují výrobu tepelných čerpadel a přispívají tak k nezávislosti České republiky i Evropy. Jedná se o společnosti Daikin a Panasonic. Právě spolupráce s druhou jmenovanou společností odstartovala sérii desítek japonských projektů v České republice.

CzechInvest: Firmy, které do Česka přivedl CzechInvest, přispívají k energetické nezávislosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

„Agentura CzechInvest od roku 1992 zprostředkovala přes 150 japonských investičních projektů v celkové výši přes 143 miliard korun, 53 z nich bylo dokonce podpořeno investiční pobídkou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Milan Krajča byl položen dotaz

Lítost nad Íránčany

Vy opravdu litujete diktátory a teroristy, kteří zabili svými teroristickými útoky stovky ne-li tisíce lidí? Režim, který neuznává základní lidská práva? Za co je litujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přechod na letní čas ovlivní třináct dálkových vlaků Českých drah

7:23 Přechod na letní čas ovlivní třináct dálkových vlaků Českých drah

V noci ze soboty 28. na neděli 29. března začne platit letní čas a hodinové ručičky se ve dvě ráno p…