Zástupci českých lázeňských společností představili v Dublinu a Londýně koncept českého lázeňství a jeho výjimečné léčebné účinky místním médiím, zástupcům cestovních kanceláří a agentur, praktickým lékařům a zástupcům privátních i státních pojišťoven.
Produkty českého léčebného lázeňství a wellness pobytů přijelo prezentovat těchto šest zástupců lázeňských společností: Imperial Karlovy Vary, a. s., Sanatoria Klimkovice, Lázně Bělohrad, a. s., Lázně Teplice v Čechách, a. s., Marienbad Kur & Spa Hotels a Radon Spa Jáchymov.
Prezentace v Dublinu proběhla ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Dublinu. Velvyslanec Petr Kynštetr osobně večer zahájil. „Děkujeme agentuře CzechTourism za úspěšnou spolupráci v oblasti propagace českého lázeňství, setkání bylo zajímavé a pro irské podnikatele velmi přínosné,“ uvedl velvyslanec po skončení akce.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva