CzechTourism: Nová kniha představuje Česko jako velmoc UNESCO

03.12.2015 21:49 | Zprávy

Česká republika UNESCO je název nové knihy fotografií Vydavatelství MCU, jejíž křest se uskutečnil v úterý 1. prosince v mediálním centru ORBIS. Autorem snímků dokumentujících památky UNESCO i kandidáty na seznam světového dědictví je renomovaný fotograf Libor Sváček.

CzechTourism: Nová kniha představuje Česko jako velmoc UNESCO
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

Zachytit jedinečnou atmosféru památek UNESCO i kandidátů na zápis na seznam světového dědictví se podařilo fotografovi Liboru Sváčkovi v nové knize Vydavatelství MCU UNESCO – Česká republika. Publikaci, na níž spolupracovaly agentura CzechTourism i Národní památkový ústav, pokřtili spolu s autorem tři kmotři – generální ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková, generální ředitelka NPÚ Naděžda Goryczková a kastelán státního hradu a zámku Český Krumlov Pavel Slavko. Slavnostní křest se uskutečnil v úterý 1. prosince v mediálním centru ORBIS agentury CzechTourism.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín chystá velkou proměnu infocentra

10:34 ČEZ: Temelín chystá velkou proměnu infocentra

Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín čeká v první polovině příštího roku rozsáhlá modernizace. Po …