Další miliony putují do Sportovního gymnázia Pardubice

17.04.2015 21:45 | Zprávy

Téměř 6,9 milionů korun zamíří na přípravu talentovaných žáků Sportovního gymnázia Pardubice. Škola získala dotaci z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky na rozvojový program Podpora přípravy sportovních talentů. Do sportovního gymnázia v současnosti míří i řada investic Pardubického kraje, který jej zřizuje.

Další miliony putují do Sportovního gymnázia Pardubice
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Zateplení tělocvičny.

„Těší mě, že další finance přispějí na činnost jediného sportovního gymnázia v našem kraji. Pardubický kraj v současnosti provádí zateplení budovy za 14,4 milionu korun a brzy bude zahájena také kompletní rekonstrukce rehabilitačních prostor školy za 6,1 milionu korun,“ informoval hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Pardubickykraj.cz

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Boj s bakterií legionela je nyní efektivnější

7:09 Veřejný ochránce práv: Boj s bakterií legionela je nyní efektivnější

Slabinu hygienických stanic v boji s legionelou odhalil ombudsman, když šetřil opakovaný výskyt této…