Den otevřených dveří ve zlínském studiu Českého rozhlasu Brno

20.09.2013 18:35

Naše posluchače a příznivce naší stanice zveme na Den otevřených dveří ve zlínském studiu Českého rozhlasu Brno. Zájemcům o prohlídku vysílacího studia, režie, exteriéru a interiéru krásné vily původního majitele J. A. Bati a setkání s redaktory se budova Českého rozhlasu Brno ve Zlíně otevře v sobotu 21. září od 9 do 14 hodin.

Den otevřených dveří ve zlínském studiu Českého rozhlasu Brno
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

 Zlínské studio Českého rozhlasu Brno sídlí ve funkcionalistické vile Jana Antonína Bati a návštěvníci Dne otevřených dveří tak mohou vidět kromě rozhlasového studia i rekonstruované prostory vily spjaté s historií Zlína. Průvodcovské profese se tentokrát ujme redaktorka a moderátorka kontaktních pořadů Apetýt a Rendez-vous Blanka Kovandová.

Od 9 hodin mohou být návštěvníci přítomni živému vysílání Písniček pro duši s Věrou Hotařovou a Pavlem Nášelem. Poté Věra Hotařová provede posluchače a návštěvníky dalšími dvěma hodinami pravidelného sobotního Apetýtu. „O hudbě a písničkách bude i  další hodina. Budu si povídat s Antonínem Gajdošem, vedoucím Domova pro seniory v Buchlovicích a s vrchní sestrou tohoto zařízení Ludmilou Hájkovou. Nechají nás nahlédnout do tvůrčí dílny jejich věhlasného rokového sboru seniorů BUDU, který vystoupí i v doprovodném programu Dne otevřených dveří,“ doplňuje autorka a moderátorka Apetýtu Věra Hotařová. V další hodině zaměří oblíbené Kukátko, tentokrát nikoliv do kuchyní přes telefonická spojení, ale na posluchače a hosty přímo ve studiu. 

V pravé poledne po zprávách bude následovat oblíbené Blahopřání s písničkou s Karlem Hegnerem, také  živě vysílané ze zlínského studia.
 Doprovodný program u vily zajistí rokový pěvecký sbor BUDU z Domova pro seniory v Buchlovicích a folk-rocková kapela Dareband ze Vsetína.  
 Zlínské studio Českého rozhlasu Brno, sídlící ve vile J. A. Bati, najdete ve Zlíně na ulici Osvoboditelů 167 (za kolektivním domem).

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic: Na rekonstruované trati u Šumperka vzniká nový, výrazně delší most

10:06 Správa železnic: Na rekonstruované trati u Šumperka vzniká nový, výrazně delší most

Plným tempem pokračuje rekonstrukce a elektrizace trati z Olomouce do Šumperka v úsecích Uničov – Li…