Energii2 stále rostou odběratelé elektřiny i zemního plynu

05.11.2013 10:00 | Zprávy

Ze zveřejněných výsledků změn počtu odběrných a předávacích míst (OPM) elektřiny a zemního plynu v ČR vyplývá, že letos za tři čtvrtletí změnilo dodavatele obou těchto komodit méně zákazníků než ve dvou předchozích letech.

Energii2 stále rostou odběratelé elektřiny i zemního plynu
Foto: Energie2
Popisek: Energie2

Naproti tomu dodavatel obou těchto komodit Energie2 a. s., Praha zaznamenal již třetí rok za sebou nárůst počtu odběrných a předávacích míst elektřiny i zemního plynu. Za tři čtvrtletí 2013 (srovnání září 2013 - prosinec 2012) se zvýšil počet získaných OPM zemního plynu 3,94-krát,  u elektřiny 2,89-krát. Informoval o tom ředitel Energie2, a. s., Praha Dávid Vlnka.

,, Za stále se zvyšující přírůstek nových zákazníku vděčíme především naši politice cen dodávek zemního plynu a elektřiny. Stanovujeme je tak, abychom byli dlouhodobě levnější než tradiční distributoři na daném území. Zákazníci využívající naše dodávky energií ročně ušetří tisíce korun ve srovnání s dražšími dodavateli. Vyhýbáme se kampaňovým slevám, které jsou časově omezené pouze na několik měsíců a razíme filosofii dlouhodobě výhodných cen, nižších než mají dominantní dodavatelé,“ řekl D. Vlnka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…