FN Brno vyměnila svůj lůžkový fond, má moderní postele

04.12.2018 19:24 | Zprávy

Fakultní nemocnice Brno dokončila na přelomu listopadu a prosince 2018 obnovu svého lůžkového fondu a to ve všech třech areálech: Dětská nemocnice, areál Bohunice a Porodnice na Obilním trhu.

FN Brno vyměnila svůj lůžkový fond, má moderní postele
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Poslední lůžko bude instalováno ve FN Brno v areálu Bohunic v úterý 4. prosince 2018 za účasti náměstkyně ředitele pro nelékařské zdravotnické pracovníky Mgr. Erny Mičudové.

Jednalo se o výměnu lůžek pořízených v osmdesátých letech minulého století. Nová lůžka zvýší komfort pacientů, ale i zdravotnického personálu při poskytování zdravotní péče. Jsou mnohem lépe manipulovatelná a mobilní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MZV: Český tým pomáhá po ničivém zemětřesení ve Venezuele

11:27 MZV: Český tým pomáhá po ničivém zemětřesení ve Venezuele

Česká republika se prostřednictvím Mechanismu civilní ochrany EU zapojila do mezinárodní pomoci po n…