Hasiči DPP pomohli uhasit rozsáhlý požár haly v Hostivaři

09.05.2018 20:15 | Zprávy

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) oceňuje úsilí, které vynaložili hasiči DPP při likvidaci požáru v ulici U Továren v Hostivaři. Celkem se na uhašení velkého požáru haly podílelo 23 hasičů DPP.

Hasiči DPP pomohli uhasit rozsáhlý požár haly v Hostivaři
Foto: DPP
Popisek: Zasahující hasiči DPP při likvidaci požáru v ulici U Továren v Hostivaři

„Zajišťovali jsme plnění vaku používaného vrtulníkem pro shoz vody a kyvadlovou dopravu vody na požářiště. Náš zásah trval celkem 14 hodin. Chtěl bych ocenit nasazení našich kolegů, kteří přispěli k uhašení rozsáhlého požáru,“ říká vedoucí odboru HZS DPP Karel Pátek.

HZS DPP tak při rozsáhlém úterním požáru  osvědčil svou připravenost pomoci i mimo budovy v majetku DPP. Jednotka je součástí integrovaného záchranného systému a často vysílá své členy i ke spolupráci s jednotkami Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Dva lvi a puma americká z nelegálního chovu zamířili do záchranných center CITES

13:33 MŽP: Dva lvi a puma americká z nelegálního chovu zamířili do záchranných center CITES

Ministerstvo životního prostředí převzalo 18. března od soukromého chovatele celkem tři jedince velk…