Krajská knihovna ve Zlíně vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti do 10 let

23.10.2014 19:56

Opět po roce vyhlašuje Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně výtvarnou soutěž pro holky a kluky do deseti let. Tématem jsou zimní radovánky. Motto letošního ročníku zní: „Radují se kočky, že padají vločky“.

Krajská knihovna ve Zlíně vyhlásila výtvarnou soutěž pro děti do 10 let
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

„Téma je velmi široké, stejně tak není přesně dána výtvarná technika. Děti mohou malovat, kreslit nebo třeba slepovat obrázky o tom, jak se těší na první sněhové vločky,“ upřesnila ředitelka Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně Zdeňka Friedlová.

Obrázky musí být doručeny do knihovny nejpozději do 26. listopadu 2014. Děti musí svá díla na zadní straně podepsat, případně mohou uvést i název obrázku. „Nezapomeňte připsat také věk malíře a adresu nebo e-mail na rodiče,“ dodala Zdeňka Friedlová. Pravidla soutěže spolu s dalšími informacemi naleznou zájemci na http://deti.kfbz.cz.

Obrázky budou k vidění v knihovně v sobotu 29. listopadu 2014 u příležitosti Dne pro dětskou knihu. Návštěvníci během dopoledne vyberou tři nejlepší díla, jejichž autoři budou odměněni krásnými knihami a hračkami. A pozor! Letos vybere a odmění jeden obrázek také kocour Miloš – maskot dětského oddělení Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Parkování v Praze

Vážený pane Hřibe, je možné se zaměřit na výstavbu parkovacích domů v Praze? Situace ohledně parkování je žalostná. Omezení vozidel není řešením, jelikož se bavíme o provozu, ale nikoliv o umístění stojících vozidel. Osobně jezdím s vozem 1x za týden či čtrnáct dní a to mimo Prahu, avšak téměř po...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemocnice Havlíčkův Brod: Ambulance klinického psychologa opět funguje

14:12 Nemocnice Havlíčkův Brod: Ambulance klinického psychologa opět funguje

Od začátku ledna se opět otevřely dveře ambulance klinického psychologa v Nemocnici Havlíčků Brod. K…