LEO Express pokračuje v pilotním provozu

15.11.2012 19:50

LEO Express bude ve svém pilotním provozu pokračovat i po 16. 11. 2012. Na základě rozhodnutí Drážního úřadu mohou i nadále na trase mezi Prahou a Ostravou jezdit pravidelně čtyři spoje LEO Express denně. Od nového jízdního řádu 9. 12. 2012 pak již LEO Express zahájí svůj provoz v plném rozsahu, ve kterém bude mít 16 spojů denně.

LEO Express pokračuje v pilotním provozu
Foto: LEO Express
Popisek: Nová souprava LEO Express se poprvé předvedla v Česku
reklama

„Děkujeme všem cestujícím, že si pro svou dopravu vybrali naše spoje. Celý pilotní provoz i každý spoj zvlášť si důkladně vyhodnocujeme a případné připomínky a podněty cestujících se snažíme operativně řešit,“ vrací se k průběhu pilotního provozu Leoš Novotný, zakladatel a generální ředitel LEO Express.

Jízdenky do spojů LEO Express si mohou cestující již nyní zakoupit prostřednictvím rezervačního systému na webových stránkách www.le.cz a také na prodejních místech LEO Express.

Cestujícím doporučujeme, aby si jízdenky zakoupili co nejdříve. LEO Express totiž zachovává svůj cenový koncept, ve kterém platí, čím dříve si objednáte, tím levněji pojedete a mimo špičku levněji. Obsazenost spojů LEO Express navíc stoupá, páteční spoje jsou již prakticky vyprodané.
LEO Express v pilotním provozu provozuje čtyři spoje denně, dva ve směru z Prahy na Ostravu (4:56 a 13:02) a dva opačným směrem z Ostravy do Prahy (9:11 a 17:13).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: LEO Express

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Nevyužívanému plynojemu MAN v Ostravě zbývají poslední týdny

12:39 ČEZ: Nevyužívanému plynojemu MAN v Ostravě zbývají poslední týdny

Plynojem MAN na ulici 1. máje nedaleko centra ostravských Mariánských Hor čeká osud mnoha dalších pr…