Lubomír Bokštefl novým náměstkem ministra průmyslu a obchodu

10.02.2017 16:06 | Zprávy

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek dnes jmenoval náměstkem člena vlády Ing. Lubomíra Bokštefla, který až dosud působil jako jeho odborný poradce pro oblast elektronických komunikací.

Lubomír Bokštefl novým náměstkem ministra průmyslu a obchodu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu

Inženýr Bokštefl se narodil v roce 1954. Je absolventem Českého vysokého učení technického, obor technická kybernetika. V letech 1991 až 1992 působil na pozici náměstka federálního ministra spojů ČSFR. Po rozpadu federálního státu pracoval např. ve společnosti AT&T, mj. jako generální ředitel pro ČR a SR. Byl také obchodním ředitelem společnosti TTC. Na pozici poradce ministra průmyslu a obchodu působí od června roku 2015.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Penzijní kapitál nemusí mířit jen do zahraničí

20:14 HK ČR: Penzijní kapitál nemusí mířit jen do zahraničí

Investice do české ekonomiky a konkurenceschopný výnos se vzájemně nevylučují. Penzijní fondy mohou …