Ministerstvo zahraničí: Publikace Česká diplomacie 2018 shrnuje to nejdůležitější

18.06.2019 8:17 | Zprávy

Publikace „Česká diplomacie 2018“ přináší shrnutí toho nejdůležitějšího, co se v české zahraniční politice v roce 2018 odehrálo. Ohlíží se za významnými aktivitami roku, které naše diplomacie uskutečnila, a rovněž nabízí přehled práce českých diplomatů na všech kontinentech.

Ministerstvo zahraničí: Publikace Česká diplomacie 2018 shrnuje to nejdůležitější
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Tento výčet není a ani nemůže být úplný. Měl by však být faktografickou pomůckou pro pochopení hlavních trajektorií, po kterých se v souladu s dlouhodobou zahraničněpolitickou koncepcí a platným vládním programem ubíraly v daném roce aktivity Ministerstva zahraničních věcí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Krušnohorské běžecké tratě získaly moderní rolby

22:31 Ústecký kraj: Krušnohorské běžecké tratě získaly moderní rolby

Krušné hory se letos připravují na zimní sezónu v plné síle. Díky nové podpoře Ústeckého kraje a stá…